O mnie

Cześć! Miło mi tutaj Was powitać 🙂

_W5A7556

Mam na imię Karolina. To, że lubię podróżować, jest sprawą oczywistą. Inaczej nie zaczęłabym pisać bloga o podróżach. Pewnie jak każdy zapalony globtroter, gdyby tylko nadarzyła się taka okazja, byłabym w trasie non-stop, ale równowaga w życiu musi być zachowana i każdą, nawet najmniejszą podróż docenia się bardziej, kiedy jest poprzeplatana życiem codziennym (a nawet pracą).

Na początek muszę Was uprzedzić, że nie udało mi się odnaleźć RECEPTY NA PODRÓŻOWANIE, która zadowoli każdego. Ale znalazłam sposób na siebie.O tym będzie nieco później.

Z tą całą RECEPTĄ chodzi po prostu o to, że z wykształcenia jestem farmaceutką. Jakiś czas temu rzuciłam spokojną pracę w czystym białym fartuchu w jednej ze znanych polskich aptecznych sieciówek, na rzecz … (nie, nie podróżowania, aż tak kolorowo w życiu być nie może!) w dalszym ciągu pracy, nawet w zawodzie, ale w Wielkiej Brytanii.

Mam to szczęście, że mogę pracować przez mniejszą część roku, a pozostałe dni dzielić pomiędzy bliskich a swoją największą pasję – odkrywanie świata. Po swojemu.

I tym swoim odkrywaniem świata będę się tutaj z Wami dzielić. Znajdziecie u mnie opisy moich odbytych już podróży, jak też przygotowań do nowych (oby coraz odleglejszych) oraz relacje na bieżąco z każdego zakątka świata, w którym będę się znajdować.

Jestem podróżnikiem, nie turystą. Lubię zwiedzać po swojemu, najlepiej z plecakiem, w którym zamykam swój świat. Ale (jak prawie każda kobieta) od czasu do czasu odczuwam potrzebę oddania się w ręcę specjalistów od wojaży all-inclusive.

 

Zabieram Was ze sobą w świat. Może odnajdziecie swoją RECEPTĘ NA PODRÓŻ?

Zapraszam! 🙂