O mnie

_W5A9441

 

Mam na imię Karolina i witam Was na moim blogu!

 

Recepta na podróż to owoc moich dwóch miłości – recepta – bo jestem farmaceutką, podróż – bo to moja największa życiowa pasja.

Sama też jestem jak recepta na podróż, z jednej strony poukładana, zorganizowana, a z drugiej – szalona, nieprzewidywalna i spontaniczna.

Trzy lata temu rzuciłam pracę na etacie w jednej z wielkich polskich sieci aptecznych i przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii. I chociaż od farmacji nie odwróciłam się plecami, na etat już nie wróciłam, dzięki czemu w ciągu tych trzech lat miałam okazję pracować w ponad stu aptekach na terenie  Anglii i Szkocji. Ale nie o tym poczytacie na moim blogu. A przynajmniej nie narazie.

Na blogu znajdziecie przede wszystkim porady, jak podróżować po świecie i nie zbankrutować. Sama podróżuję kiedy tylko mogę, a kiedy nie mogę, kilka razy dziennie snuję plany o kolejnych wyprawach, jeżdżę palcem po globusie i przeglądam strony z tanimi lotami. Odwiedziłam ponad 40 krajów i nie mam zamiaru przestać.

Znajdziecie również tu gotowe plany zwiedzania różnych zakątków świata, podróżnicze ciekawostki, a przede wszystkim dużo zdjęć.

A czasem zaproszę i Was na podróż ze mną. Nie tylko taką wirtualną.

Zostańcie na dłużej 🙂